BENZER FİLMLER

Rick and Morty 1. Sezon izle

-

Rick and Morty

Rick and Morty 1. Sezon izle
Rick and Morty 1. Sezon izle 0.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  • Süre: 23 Dk.
  • Vizyon: 2013
  • Ülke: TV Series
  • İzlenme: 371
  • Favori: 0
  • İMDB: 9.3
  • Kalite: 720P
  • Altyazı
Olayların merkezinde yer alacak olan Rick Sanchez isimli karakter, yaşına aldırış etmeden maceralara sürüklenecektir. Uzun bir süre önce bazı problemlerle karşı karşıya kalmış ve ailesi ile o zamandan beri iletişimini koparmıştır. Rick için mekân ve zaman kavramı fazlasıyla karışıktır. Kendisinin bir bilim adamı olması, sınırları sürekli olarak aşmasına yol açmıştır. Uzun süre inzivaya çekilmesinin ardından, tekrardan sosyal hayattaki pozisyonuna dönecektir. Ancak bu geri dönüş sonucunda, hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını gözlemleyecektir. 
Rick and Morty Rick’in yeniden ailesinin yanına dönmesi sonrasında yaşanılanlar üzerinde gelişen olayları aktaracaktır. Beth isimli kızı sürpriz bir şekilde dünyaevine girmiştir. Kocası Jerry kendisine pek sıcak gelmemiştir. Ancak ikilinin birbirlerine karşı yaklaşımları son derece olumludur. Üstelik, bu mutluluğu Summer ile Morty isimli iki çocuk sahibi olarak taçlandırmıştırlar. Ailenin neşesi fazlasıyla yerindedir. Ancak Jerry’nin kendini beğenmişliği, kimi zaman işleri çekilmez boyutlara ulaştırabilmektedir. Karısının uğraştığı işlere karşı büyük bir hezeyanı bulunan karakter, sürekli olarak kendisini eleştirmekten geri durmamaktadır. Bu duruma prestijli bir reklam ajansında kariyerini yürütmesi doğrudan etkilidir. Beth, Jerry’nin hafife aldığı kadar kolay bir işe sahip değildir. Aslında kendisi uzman bir kalp cerrahıdır. Ancak insanları değil de hayvanları muayene etmektedir. 
Rick, karşısında bulduğu bu değişik aile dokusu karşısında, kayıtsız kalmadan yaşamlarına dahil olacaktır. Kendisinin seçtiği yollar sürekli olarak Morty’i güç durumlara düşürecektir. İlk olarak ikili Jerry’e köpekleri konusunda yardımcı olmaya çalışacaklar. Noel zamanın Rick yanlışlıkla Morty’i küçültecek. Ardından Anatomi Parkını kurtarmak adına evsiz bir adamı da aynı şekilde etkileyecek. Jerry elektronik cihazlardan arınmayı düşündüğü bir noel planlayacak. Morty’nin yeni arkadaşlarıyla tanışması beklendiği gibi etkiler göstermeyecek hatta tahammülünü bile zorlamış olacak. Rick, ailede gözlemlediği birtakım sorunlara karşı çözümler üretmeye çalışacak. Sonrasında Morty’i de liderliğini üstleneceği bir maceraya atılmak konusunda ikna edecek. Rick, Morty için baloda bir aşk iksiri verecek. Ancak bu durum bir seviye sonra işlerin kontrolden çıkmasına yol açacak. Hem Rick hem de Morty balonun geleceğini kurtarmaya çabalayacaklar. 
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha