BENZER FİLMLER

Skam 2. Sezon izle

-

Skam

Skam 2. Sezon izle
Skam 2. Sezon izle 0.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  • Süre: 30 Dk.
  • Vizyon: 2016
  • Ülke: Tv Series
  • İzlenme: 568
  • Favori: 0
  • İMDB: 8.7
  • Kalite: 720P
  • Altyazı
Vilde ile Noora, otobüs sponsorlarıyla alakalı bir anlaşmazlığa düşecekler. Noora’nın ev arkadaşlarından Linn ve Eskild, gruba tanıtılacak. Noora, kendisine yanaşmanın dozunu kaçıran William’ı bir seviye engellemeye çalışacak. Eva’nın eski sevgilisi Jonas ile arasındaki söylentiler, karakteri büyük bir dehşete düşürecek. Sana, okuldaki kendi gibi Müslüman kızlar tarafından, düşman olarak görülecek. Noora ile William, bir randevu tarihi kararlaştıracaklar. Noora, bu tarihten kaçma fırsatı bulamayacak. Karakter William’ın Vilde ile alakalı bir sırrı bildiğini düşünecek. Christoffer ile William’ın arkadaşları arasında büyük bir kavga çıkacak. Sonrasında William evinde görkemli bir parti tertip edecek. 
Paskalya bayramından kaynaklı tatil esnasında, Noora ile diğer kızlar, Chris’in büyükannesini ziyaret edecekler. Yolculukları dahilinde Kasper isimli esrarengiz bir çocukla karşılaşacaklar. Vilde tarafından Sana’nın doğaüstü güçlerinin olduğuna inanılacak. Noora’nın Suriyeli mülteci krizine karşı umursamaz tavrı, ekibini endişelendirecek. William, Paskalya tatili sırasında bir kulüpte para biriktirmeye başlayacak. Ancak Noora kendisini bencillikle suçlayacak. William’ın kardeşi Nikolai, uzun bir aranın ardından yeniden Oslo’ya dönecek. Noora’nın William tarafından kendisine doğrudan tanıtılması söz konusu olmayacak. Bu durum ikilinin arasında problemlere yol açacak. Jonas’ın dövülmesi gerçeği, kızları ikiye ayıracak. Noora ile William arasında, ilişkilerinin analiz edileceği bir randevu gerçekleştirilecek. Noora, William ile ilişkisini halen Vilde’den saklama gereği duyacak. Diğer taraftan Eskild, Isak’ın eşcinsel olup olmadığı konusunda kesin bir sonuca varmak isteyecek. 
Kızlar ile üçüncü sınıfa giden erkekler arasında, otobüste bir parti düzenlenecek. Noora, Nikolai’nin yatağında gözlerini açtığında, tecavüze uğradığı konusunda şüphelenmeye başlayacak. Çünkü çırılçıplak uyanacak. Sana ile diğer Müslüman kızlar arasındaki meseleler, iyice tansiyonu yükseltecek. Eskild ve Linn tarafından Noora’nın eğlendirilmesi amaçlanacak. Cuma günü için bir plan yapacaklar. Noora da 17 Mayıs’taki Ulusal Gün münasebetiyle, Eva’ya isteksiz bir şekilde ziyarete gidecek. Kendisine ne olduğu konusunda kesin bir sonuca varmak için Nikolai ile yüzleşmek isteyecek. 
Skam 2. Sezon Karakterlerin, kendi benliklerini bulma ve ilişkilerindeki kırılma evrelerini gündeme getirecek. Verecekleri kararlar, ilerideki pozisyonlarını da etkileyecek. Fakat temeli sağlam olmayan ilişkilerine sıcak bakmayacaklar. 
 Tür: Romantik, Dram
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha