BENZER FİLMLER

Skam 3. Sezon izle

-

Skam

Skam 3. Sezon izle
Skam 3. Sezon izle 0.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  • Süre: 30 Dk.
  • Vizyon: 2015
  • Ülke: Tv Series
  • İzlenme: 491
  • Favori: 0
  • İMDB: 8.7
  • Kalite: 720P
  • Altyazı
Eva’nın partisini polislerin basması, en çok Isak’ı telaşlandıracak. Mehdi, Magnus ve Jonas’a ait ilaçları gizlemek zorunda kalacak. Ele geçirildiğindeyse de almak için mücadeleye girişecek. Emma’nın ilk yıllarda Isak’a ilgi göstermesi, ön planda olmuştur. Isak, sosyalleşmek adına okulun revü grubuna katılacak. Isak, ilaçlarını sınıftayken Sana’dan almak isteyecek. Diğer taraftan da Even’i ezmeye başlayacak. Kendisi hakkında, daha çok şey öğrenmek isteyecek. Emma, halen Isak ile ilgilenecek. Isak ve diğer çocuklar, kendi partisine davet edilecekler.  
Isak, yalan söylemesinin ardından partiyi yarıda bırakmak zorunda kalacak. Diğer taraftan arkadaşları ve Emma’nın gönüllerini almak zorunda kalacak. Diğer taraftan eşcinsellik ve Even’e duyduğu ilgiyle başa çıkmaya çalışacak. Vilde, Isak adına okul grubu için parti düzenleyecek. Noora, Londra’dan dönecek ancak yanında William olmayacak. Isak, dairede dört arkadaşla yaşamanın sonuçlarını merak edecek. Hatta Cadılar Bayramı münasebetiyle bir parti hazırlaması için Emma ile görüşecek. Isak ile birlikte zaman geçirecekler. Ayrıca ilişkileri hakkında da iki çift laf edebilecekler. Magnus’un hafta sonunda yeni yaşına girecek olması tüm ekibi heyecanlandıracak. Eskild ile Isak arasında eşcinsellik konuşulacak. 
Skam 3. Sezon Isak’ın, kimlik bunalımını gündeme getirecek. Emma, davranışları yüzünden Isak’a kızgınlığını belirtecek. Isak da gruplarıyla konuşmamaya başlayacak. Jonas’a uzanan meselelerde, Isak konuşma teklif edecek. Son zamanlardaki uyku problemi, karakterin en büyük derdi olacak. Diğer taraftan kafası olabildiğince karışacak. Bu nedenle de tavsiyelerini, Eskild’ten alma gereği duyacak. Diğer taraftan kendisinin eşcinsel olduğu hakkındaki söylentiler, tüm okulda dedikodu şeklinde yayılmaya başlayacak. Bu dedikodunun ucunu Jonas’a geldiğinde, Mehdi ve Magnus’un artık haberdar etmesini isteyecek. Isak, annesi ve babasıyla, kilise konserine gitmek konusunda istekli olmayacak. Karakter, önceki konuşmalarından dolayı pişmanlığını dile getirecek. Aile arasında manik bir dönem geçirilmesi, dengelerini bozacak. Ayrıca bipolar bozukluk konusu hakkında, birtakım araştırmalar yapmaya başlayacak. Bunun içinde Even ile temas kurması gerecek. Magnus’un kendisine verdiği tavsiyelerin, olumlu yanlarını görecek. En sonunda ailesiyle beraber kilise konserine gidilmesine sıcak bakacak. Otel rezervasyonunda bunda etkisi bulunacak. 
 Tür: Romantik, Dram
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha