BENZER FİLMLER

Skam 4. Sezon izle

-

Skam

Skam 4. Sezon izle
Skam 4. Sezon izle 0.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  • Süre: 30 Dk.
  • Vizyon: 2017
  • Ülke: Tv Series
  • İzlenme: 358
  • Favori: 0
  • İMDB: 8.7
  • Kalite: 720P
  • Altyazı
Sana, kendi inanışından olan kızlar dışında, pratik bir Müslümanlık yaşamaya çalışacak. Bu nedenle de arkadaşlarıyla takılmak için mücadelesini sürdürecek. Vilde ile cinsel hayat konusunda, tartışmalar baş gösterecek. Sana ve diğer kızlar, Sana’nın kardeşi Elias ile arkadaşlarının düzenlemiş olduğu partiye gidecekler. Mikael, Mutta, Adam ve Yousef’te kendileriyle olacak. Sana tarafından kardeşinin arkadaşı Yousef’e karşı ilgi gösterilecek. Noora, ilgi göstererek koruyuculuğunu üstlenecek. Russ kutlaması adına, kızlar otobüsle eşlik edecekler. Sana ile Vilde’yi de yanlarına almak isteseler de Noora bunun pahalıya patlayacağını düşünecek. 
Sana akşam yemeğini hazırladığı vakit, Yousef kendisine yardım etmek isteyecek. Bu durum birbirlerini daha yakından tanımalarını sağlayacak. Ayrıca, flörtlerinin de başlamasına aracılık edecek. Ingrid, Sana’ya otobüsteki ekiplerini bir araya getirmeyi isteyip, istemediğini soracak. Bu durum kendisinin bir otobüs yolculuğuna ev sahipliği yapmasını zorunlu kılacak. Noora, önündeki somut gerçeklere bakarak William’dan ayrılmak istemeye başlayacak. Sana, yeni erkeklerle tanışması adına ona karşı aracılık edecek. Bu durum Elias’ı paramparça edecek ve içten yaralayacak. Yousef’te Sana’ya bu konuda destek olmaya çalışacak. Bu süreçte, din konusundaki derin bilgilerini Sana ile paylaşmak isteyecek. Sana, Sara’nın kendisinden bir şey sakladığından şüphelenecek. Annesi, Sana’nın hareketlerini tasnif etmeyecek. Davranışları tedirginlik duymasına yol açacak. Elias’da davranışları konusunda Sana ile konuşacak ve bazı tavsiyelerde bulunacak. Tüm grubu, bir karaoke partisinde toplamayı başaracak. Kendisi hakkında ortaya çıkan durumlara karşı öfkelenen Sana, bir şekilde intikam alabilmesinin yollarını arayacak. Çevresinden rahatsızlık duymaya devam edecek. Isak tarafından can kulak dinleyeceği bir hikâye anlatılacak. Yousef’e karşı hissettiği duyguları dizginlemek konusunda fazlasıyla zorlanmaya başlayacak. Sosyal medyada, hararetli bir tartışma yaşayacak. 
Skam 4. Sezon Sana üzerinde yoğunlaşacak. Kızlara kendi Instagram hesabının arkasındaki gerçekleri belirtmekten endişe duyacak. Eva ise farkında olmadan tüm gerçeği anlatacak. Bu durum Sana’nın psikolojisini altüst edecek. Eva, geri dönüşlerinin şerefine ilginç bir doğum günü partisine ev sahipliği yapacak. Noora, artık William’ı radarının dışında tutmaya çalışacak. Ancak bir seviye sonra da endişelenecek. Sana bayrama hazırlanırken, diğer kızlar da ona yardımcı olacaklar. 
 Tür: Romantik, Dram
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha