BENZER FİLMLER

The Big Bang Theory 8. Sezon izle

-

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory 8. Sezon izle
The Big Bang Theory 8. Sezon izle 0.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  • Süre: 22 Dk.
  • Vizyon: 2014
  • Ülke: TV Series
  • İzlenme: 81
  • Favori: 0
  • İMDB: 8.2
  • Kalite: 720P
  • Altyazı
8. Sezona damgasını, ekibin ilişkileri vuracak. Ekip, zorluklarla karşılaşmaya devam ederken, kimi zaman ne yapacakları hakkında dahi çaresiz kalacaklar. Leonard ile Penny’nin nişanlanmasının ardından, ekipte büyük oranda mutluluk havası hâkim olacak. 
Aynı anda Sheldon ile Amy ilişkisi de güzel bir evreye girdiği imajını verecek. Ancak Amy, yavaşlayan ilişkilerinin temposundan dolayı, son derece mutsuz olacak. Raj, Emily adında bir kız arkadaş edinecek. Fakat karakterin, fantezi dünyasında yer bulamayacağını sorun yapacak. Bernadette ile Howard ve Stuart ile Howard arasında birtakım tartışmalar yaşanacak. Howard’ın maruz kalacağı kişisel sorunu çözmek için ekip seferber olacak. The Big Bang Theory 8. Sezon izle İlişkiler ve problemler temasında ilerleyecek.
Howard, Raj, Leonard ve Sheldon, ekiplerinin hayatına kızların girmesiyle birlikte, dikkatlerini dağıttıkları ve yoğunlaşamadıkları üzerinde beyin fırtınası yapacaklar. En sonunda asılsız bir varsayım olmadığını öğrenecekler. Zihinlerini ve bedenlerini dinlendirebilmek adına hafta sonu kaçamağına karar kılacaklar. Öte yandan artık kızların, bilimsel meselelerin biraz daha gerisinde tutulmasına kanaat getirecekler. Aksi bir durumda özellikle de Sheldon Nobel’e gidemeyeceğini düşünecek.
Profesör Roger Abbott’un ani ölümü, Cal Tech’te hüzün temasını hakim kılacak. Üstelik kendisine karşı en önemli görevi, Leonard, Raj ve Howard ele alacak. Karakterin, ofisinde boşalan koltuk üzün süre herkesin hayalini süsleyecek. Aralarında koltuğa oturabilmek için sıkı bir rekabet başlayacak. Her biri kısa süreliğine olsa koltuğu oturduklarında, hayatlarında nelerin değişebileceğini düşünecekler. Öte yandan Leonard ile Profesör Roger Abbott’un arasında bağ oluşacak. Çünkü annesinin göndermiş olduğu bir hediye, kendisi tarafından ofisinde 50 yılı aşkın süredir tutulacak. 
Normal şartlarda, Profesör’ün yaptığı çalışmalardan elle tutulur notlar ve veriler elde etmeye çalışan karakterler, Leonard’ın bozulması üzerine incelemelerini baştan savma bir şekilde gerçekleştirerek, hepsini çöpe yollayacaklar. Aralarından sadece birisini ayırarak, profesörün en yakın arkadaşına danışacaklar. Öte yandan bilimden arta kalan zamanlarda, gündemde yeniden çizgi romanlar yer alacak. Üstelik, yakınlarına yeni bir çizgi roman dükkanının açılması, tüm karakterleri büyük bir sevince boğacak. Howard, annesinin geleceği hakkında ne yapması gerektiğine karar veremeyecek. 
 Tür: Komedi, Romantik
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha